KURUMSAL

Hizmetlerimiz

Modern, yenilikçi ve  profesyonel hizmetlerimiz..

Harita Kadastro Mühendislik Hizmetleri

Harita Kadastro Mühendislik Hizmetleri

Harita ve Kadastro Mühendisliği mesleğinin konusuna giren tüm alanlarda faaliyet gösteriyor ve Türkiye geneline hizmet veriyoruz. İleri teknoloji ölçme sistemlerimiz ile tüm alanlarda modern ve yenilikçi bir yaklaşımla sizlere yeni çözümler sunuyoruz. 

İnşaat ve Taahhüt Faaliyetleri

İnşaat ve Taahhüt Faaliyetleri

Kamu ve özel sektör başta olmak üzere bireysel projeler dahil her türlü alt-üst yapı hizmeti, anahtar teslim konut projeleri, bağlantı hatları proje ve imalatı, mimarlık ve mühendislik gerektiren her türlü İnşaat ve Taahhüt hizmetleri sunmaktayız.  

Mimari Proje Yapım İşleri

Mimari Proje Yapım İşleri

Şirketimiz, mimari projelerde mimari tasarım hizmetlerinden, anahtar teslimi projelere kadar, tüm uygulama süreçlerinin takibini alanında uzman ekibiyle yaparak;  müşterilerinin talepleri doğrultusunda kaliteli ve çözüm odaklı mimari hizmetleri vermektedir.

İmar Planlama Hizmetleri

İmar Planlama Hizmetleri

Şimşek Harita, sektörel tecrübesi ile profesyonel olarak imar planlama hizmetleri sunmaktadır. İmar projeleriniz için sizlere çözüm ortağı olarak hizmet sunuyoruz. Yerleşme alanlarının her türlü imar planlamasını profesyonel fizibilite çalışmaları ile hazırlıyoruz.

Emlak & Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri

Emlak & Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri

Bölgesel olarak emlak ve gayrimenkul alım-satım işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Emlak ve Gayrimenkul sektöründe Danışmanlığınızı yapıyoruz. Yaşam alanınızın rahatı için her zaman en doğru çözümleri sunuyoruz.